You are currently viewing Fotolustro to absolutny MUST BE na weselach, 5 powodów, dla których warto je mieć na imprezie!

Fotolustro to absolutny MUST BE na weselach, 5 powodów, dla których warto je mieć na imprezie!

Fotolustro to niekwestionowany lider wśród atrakcji weselnych, zdetronizował nawet królującą dotychas fotobudkę! Choć funkcjonalnością przypomina wspomniane wyżej urządzenie, to jest znacznie ciekawszą opcją, a oto powody, dla których warto rozważyć wynajęcie lustra:
1. Fotolustro jest w pełni interaktywne, a to za sprawą dotykowego ekranu. Kilka ruchów i dostajesz niepowtarzalną pamiątkę w postaci zdjęcia.
2. Intuicyjność fotolustra sprawia, że jest świetną atrakcją dla dzieci, dorosłych i osób starszych. Na tafli ekranu pojawią się w odpowiednim momencie dyspozycje, wystarczy, że przyodziejesz jedno z licznych przeszkadzajek, ustawisz się i fotka gotowa!
3. Fotolustro skupia na sobie uwagę wszystkich, dzięki eleganckiej prezencji-ozdobna rama, wytworne słupki czerwony dywan, ciekawe tło oraz mnóstwo nieszablonowych gadżetów- peruki, nakrycia, zabawne tabliczki.
4. Animator do dyspozycji gości przez czas działania lustra. Choć obsługa lustra jest dziecinnie prosta, najlepszym zdarza się pogubić. W końcu nie każdy jest bystrzakiem technologicznym, dlatego personel zawsze służy pomocą, poda potrzebny gadżet, zachęci do zabawy, tak aby potencjał fotolustra został wykorzystany w 100%.
5. Ważne chwile należy uwiecznić na fotografii, a fotolustro jest przecież do tego stworzone! Dzięki najwyższej jakości drukarce, już w parę sekund w Waszych rękach znajdzie się niepowtarzalna pamiątka -zdjęcie z personalizowanym podpisem. Wspólne portrety z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi to gwarancja, że wyjątkowe chwile zapadną w pamięci na długo! PS. Uwaga od teraz proponujemy dwa formaty– klasyczny (9 x 13) oraz znane Wam paski! ​